Мушарраф 15 грудня скасує НС

Президент Пакистану переніс скасування надзвичайного стану з 16 на 15 грудня.

Президент Пакистану Первез Мушарраф скасує режим надзвичайного стану та відновить дію конституції країни 15 грудня, на добу раніше оголошеного терміну, повідомило в суботу агентство Reuters із посиланням на генпрокурора Пакистану Маліка Мохаммада Кайма.

Раніше повідомлялося, що Мушарраф, який недавно пішов у відставку з поста головкому армії та став цивільним президентом, обіцяє скасувати режим надзвичайного стану з 16 грудня.

"Це (скасування НС – Прим.Ред.) буде 15-го. Всі говорять про те, що режим надзвичайного стану має бути знятий, тому, чим раніше, тим краще. Можливо, це через те, що 16-е число - це неділя," - повідомив агентству по телефону Кайюм.

У Пакистані 3 листопада було оголошено надзвичайний стан, припинена дія конституції, відключені від мовлення недержавні інформаційні телеканали, до столиці Пакистану Ісламабаду та деяких інших міст введені війська. Власті пояснили введення НС зростанням кількості терористичних актів і активізацією збройних угрупувань на кордоні з Афганістаном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: