Мушарраф готовий скасувати надзвичайний стан

Президент Пакистану має намір скасувати режим надзвичайного стану в країні протягом найближчих двох-трьох тижнів.

Президент Пакистану Первез Мушарраф має намір скасувати режим надзвичайного стану в країні протягом найближчих двох-трьох тижнів, повідомило в середу агентство Reuters з посиланням на лідера правлячої Мусульманської ліги Пакистану Чаудхи Шуджат Хусейна.

"Я упевнений, що протягом двох-трьох тижнів президент Мушарраф усвідомлює наслідки, які може мати тривале встановлення режиму надзвичайного стану", - заявив Хусейн.

Раніше Чаудхи Шуджат Хусейн був прем'єр-міністром Пакистану і дотепер є наближеним до президента.

Представники керівництва заявляють, що парламентські вибори в Пакистані відбудуться в січні. Проте президент Мушарраф ще не назвав ні точної дати голосування, ні дати закінчення режиму надзвичайного стану в країні.

Діючий президент Пакистану Первез Мушарраф 6 жовтня отримав перемогу на президентських виборах, але Верховний суд країни ухвалив, що офіційні результати будуть обнародувані тільки після того, як судді завершать розгляд скарги двох кандидатів від опозиції, на думку яких діючий президент генерал Мушарраф не мав права переобиратися, зберігши за собою пост командуючого армією.

У Пакистані в минулу суботу був оголошений режим надзвичайного стану, відправлений до відставки голова Верховного суду, відключені від мовлення недержавні інформаційні телеканали, в столицю Пакистану Ісламабад і ряд інших міст введені війська.

Власті пояснюють введення НС активізацією бойовиків-ісламізму в прикордонних з Афганістаном районах і зростанням числа терористичних актів.

Колишня прем'єр-міністр Пакистану Беназір Бхутто, яка протягом останніх восьми років перебувала в еміграції, прибула на батьківщину 18 жовтня. Через декілька годин після прильоту на кортеж Бхутто був зроблений напад, в результаті якого близько 140 чоловік загинули і більше 500 були поранені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: