Мушарраф перемагає на виборах у Пакистані

У Пакистані сьогодні проходять президентські вибори, результати яких оголосять лише після ухвали Верховного суду.

Чинний президент Пакистану генерал Первез Мушарраф перемагає на президентських виборах, повідомив офіційний представник міністерства інформації журналістам, що зібралися біля будівлі парламенту.

За попередніми неофіційними даними, Мушарраф набрав 252 голоси депутатів сенату та національної асамблеї з 442, сказав представник міністерства.

Згідно з попередніми даними, Мушарраф лідирує і в голосуваннях, які проходять в асамблеях (парламентах) всіх чотирьох провінцій країни.

Повідомляючи попередні дані про перемогу Мушаррафа, представник міністерства інформації відзначив, що ці дані не можуть вважатися офіційними, поки своє рішення з приводу президентських виборів у Пакистані не винесе Верховний суд.

Учора Верховний суд Пакистану постановив, що результати голосування не можна оголошувати доти, доки він не винесе рішення про те, чи легітимна кандидатура Первеза Мушаррафа.

Опозиція вважає, що Мушарраф не може бути кандидатом у президенти країни, займаючи одночасно посаду командувача армії.

За конституцією Пакистану, президентом держави може бути тільки цивільна особа. Раніше Мушарраф обіцяв, що готовий піти з поста командувача армії та стати цивільним президентом у разі перемоги на виборах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: