Мушарраф переміг. Офіційно

ЦВК Пакистану в суботу офіційно оголосила про переобрання Первеза Мушаррафа на черговий п'ятирічний президентський термін.

"Ми проінформували уряд Пакистану про результати президентських виборів, що відбулися 6 жовтня, переможцем яких став генерал Первез Мушарраф," – ідеться в офіційній заяві Центральної виборчої комісії Пакистану, розповсюдженій у суботу.

Наступним кроком уряд Пакистану має формально оголосити Мушаррафа новим президентом країни. Лише після завершення цієї процедури буде призначений день інавгурації.

Мушарраф по телевізору
У відповідь на дії опозиції, що опротестовувала легітимність виборів, Мушарраф 3 листопада оголосив надзвичайний стан
Мушарраф набрав більшість голосів на президентських виборах, що пройшли у країні на початку жовтня. Проте опозиція не визнала їх легітимність і спробувала оспорити перемогу чинного президента, подавши скарги до Верховного суду країни. У відповідь на ці дії Мушарраф 3 листопада ввів на території країни надзвичайний стан, припинив дію конституції, розігнав Верховний суд і сформував його наново. Новий склад Верховного суду 22 листопада відхилив скарги опозиції та визнав результати виборів дійсними.

Введення режиму НС у Пакистані викликало різку критику з боку країн Заходу, правозахисних організацій і політичних супротивників Мушаррафа всередині країни. У відповідь на зауваження Мушарраф пообіцяв до 1 грудня піти з поста головнокомандувача, а 8 січня провести в країні парламентські вибори. Він також запевнив світову спільноту, що має намір найближчим часом скасувати режим НС, проте не назвав жодних конкретних дат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: