Мушарраф перевдягнеться

Мушарраф зніме військову форму до грудня, повідомив генпрокурор Пакистану.

Президент Пакистану генерал Первез Мушарраф має намір до початку грудня залишити пост командувача армії, до чого його закликали, зокрема, керівництво США й пакистанська опозиція, повідомив у четвер журналістам генпрокурор країни Малік Мохаммад Кайюм.

"Президент сказав, що він зніме мундир до 1 грудня цього року," - сказав Кайюм на прес-конференції в Ісламабаді.

Він також повідомив, що у п'ятницю в Пакистані має бути приведений до присяги перехідний уряд, який покликаний забезпечити проведення парламентських виборів у січні 2008 року.

Мушарраф прийшов до влади в результаті військового перевороту в 1999 році. З тих пір він зберігав за собою пост і президента, і головкому пакистанської армії.

Генерал Мушарраф 6 жовтня отримав перемогу на президентських виборах, але Верховний суд країни ухвалив, що офіційні результати будуть обнародувані лише після того, як судді завершать розгляд скарги двох кандидатів від опозиції, на думку яких Мушарраф не мав права переобиратися, зберігши за собою пост командувача армії.

У Пакистані 3 листопада було оголошено режим надзвичайного стану, припинено дію конституції, відключено від мовлення недержавні інформаційні телеканали, в столицю Пакистану Ісламабад і деякі інші міста введені війська.

Власті пояснюють введення надзвичайного стану активізацією бойовиків-ісламістів у прикордонних з Афганістаном районах і зростанням кількості терористичних актів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: