Мушарраф заявив, що хоче демократії

Президент Пакистану Первез Мушарраф в середу заявив, що він має твердий намір вести свою країну до демократії.

Президент Пакистану Первез Мушарраф в середу заявив, що він має твердий намір вести свою країну до демократії.

В інтерв'ю британському телеканалові Sky News Мушарраф повідомив, що донедавна він розглядав можливість своєї відставки з посади голови країни, проте тепер твердо має намір вести свою країну демократичним шляхом.

"Я не диктатор, я хочу демократії", - заявив президент Пакистану в інтерв'ю. При цьому він зауважив, що коли в Пакистані завершаться заворушення, він піде у відставку.

Екс-прем'єр Пакистану, лідерка опозиції Беназір Бхутто 13 листопада також в інтерв'ю телеканалові Sky News заявила, що Мушарраф повинен залишити посаду голови держави.

За її словами, нинішньому президентові треба піти, тому що "час диктатури добіг кінця й настав час переходу до демократії". 

Вибори до парламенту Пакистану проходитимуть під час режиму надзвичайного стану, підтвердив Мушарраф британському телеканалові. Спочатку вибори мали пройти до 9 листопада 2008 року.

У Пакистані 3 листопада було оголошено режим надзвичайного стану, відправлено до відставки голову Верховного суду, припинено дію конституції, відключено від мовлення недержавні інформаційні телеканали. 

До столиці Пакистану - Ісламабаду й ряду інших міст введені війська. Влада пояснювала запровадження надзвичайного стану активізацією ісламістських бойовиків у прикордонних з Афганістаном районах і зростанням кількості терактів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: