Мусульмани перестали вважати фінансування тероризму благодійністю

Рада вищих шаріатських богословів заборонила фінансування тероризму, оскільки це суперечить релігійній практиці і "не має нічого спільного з благодійною діяльністю".

Рада вищих улемів (шаріатських богословів) Саудівської Аравії дала остаточне визначення тероризму, відкинула терористичні дії і оголосила фінансування тероризму забороненим з точки зору релігійної практики, наголосивши, що це – не благодійність.

На надзвичайному закритому засіданні Рада вищих улемів королівства винесла "безпрецедентний, історичний вердикт відносно тероризму у всіх його формах і проявах, і оголосила забороненим його фінансування".

Саудівські вищі релігійні авторитети віднесли до тероризму дії, "спрямовані проти суспільних ресурсів, на нанесення шкоди (цим ресурсам), захоплення літаків і підрив будівель".

Рада також постановила, що її рішення "поширюється не лише на Саудівську Аравію, але включає всі ісламські держави та інші держави світу".

Богослови підкреслили, що фінансування тероризму "не має нічого спільного з благодійною діяльністю", яка "відповідно до принципів шаріату повинна бути спрямована на надання допомоги бідним, будівництво лікарень і шкіл".

Рішення Ради вищих улемів, яке розглядається як релігійний закон (фетва), не визначає конкретних мір покарання осіб, які фінансують тероризм, і залишає рішення цього питання на розсуд шаріатських судів.

Читайте також:

ФСБ розкрила справи про теракти в Москві і підрив "Невського експреса"

В Інгушетії смертниця підірвала міліціонерів під час спецоперації

Прикордонники затримали українця, який ніс вибухівку в Росію

У Саудівській Аравії розгромлений великий осередок "Аль-Каїди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: