Музей в Освенцимі закрито через загрозу затоплення

У музеї в Освенцимі проводиться "внутрішня евакуація" цінних предметів та архівів: останні кілька днів Польща потерпає від рясних дощів.

Державний музей "Аушвіц-Біркенау" в колишньому нацистському концтаборі в Освенцимі було закрито через загрозу затоплення.

Музей буде закритий для відвідувачів 18 і 19 травня. "Наразі проводиться так звана "внутрішня евакуація" цінних предметів та архівів, які перебувають в підвалах і на перших поверхах будівель", - пояснив представник музею Бартош Бартизель.

Останні кілька днів у Польщі через рясні дощі почав різко підніматися рівень води у річках. "Через інтенсивні зливи територія колишнього концтабору закрита для відвідування, так як опинилася в зоні можливого затоплення", - сказав Бартизель.

У 1940-1945 роках "Аушвіц-Біркенау" в Освенцимі був найбільшим гітлерівським концентраційним табором масового знищення людей під час Другої світової війни. Він розташований в 70 кілометрах від Кракова, на півдні Польщі.

З приблизно 7,5 млн людей, які загинули в гітлерівських концтаборах, на частку Освенцима припадає 4 млн. Точна кількість загиблих, проте, невідома: перед наступом радянських військ було знищено всю документацію табору.

Читайте також:

У Польщі знайдено документи лікарів про знущання над в'язнями Освенцима

ФСБ Росії: в Освенцимі загинули втричі більше людей, ніж вважалося раніше

Щоденник нацистського "Янгола смерті" придбав онук в'язня Освенцима

У Швеції заарештували замовника крадіжки символу Освенцима

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: