МВФ прогнозує довгі місяці фінансової кризи

Стросс-Канн в черговий раз підтвердив, що за прогнозами МВФ оздоровлення економіки очікується в "першому семестрі" 2010 року.

 Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Канн вважає, що світу ще доведеться пережити "довгі місяці" до завершення економічної кризи.

"Незважаючи на позитивні і негативні сигнали, ми вважаємо, що до завершення кризи ще далеко", - заявив Стросс-Канн під час прес-конференції.

За словами глави МВФ, "скрутний економічний стан триватиме довгі місяці" незважаючи на деякі ознаки економічної стабільності, що з`явилися в результаті вжитих антикризових заходів.

Водночас, Стросс-Канн в черговий раз підтвердив, що МВФ прогнозує оздоровлення економіки в "першому семестрі" наступного року.

У середині квітня Стросс-Канн вже робив заяви про те, що відновлення економіки після кризи може початися в першій половині 2010 року.

За його словами, для того, щоб відновлення стало можливим, необхідні рішучі дії в трьох напрямах: стабілізація фінансового сектора, продовження держпідтримки економіки і підтримка ринків, що розвиваються.

Раніше була опублікована доповідь МВФ з питань глобальної стабільності. У документі мовилося, що, за прогнозами Фонду, в поточному році в умовах кризи глобальна економіка може "знецінитися" приблизно на чотири трильйони доларів, а дві третини об`єму списань припаде на банківський сектор.

Україні МВФ прогнозує інфляцію на рівні 16,8% в поточному році, а у 2010 році - 10%. 

Читайте також:

Бразилія та Аргентина запропонували реформувати МВФ

США взяли на себе відповідальність за світову фінансову кризу

МВФ прогнозує Україні значні інфляцію та падіння економіки

МВФ оцінив збитки від економічної кризи в чотири трильйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: