МВС Білорусі оголосило недійсним паспорт голови католицької церкви, якого не пустили до країни

Кондрусевича не пустили прикордонники, бо його паспорт було визнано недійсним.

У Білорусі МВС анулювало паспорт очільника католицької церкви Тадеуша Кондрусевича, якому 31 серпня заборонили в'їзд в країну. Саме тому, що паспорт Кондрусевича був вже недійсний, прикордонники і не пропустили його.

Про це повідомляє Catholic.by.

Зокрема, Тадеуш Кондрусевич одержав відповідь від Держприкордонкомітету на своє звернення щодо відмови у в'їзді до Білорусі, громадянином якої він є. У листі сказано, що його паспорт було визнано недійсним. Кондрусевич, своєю чергою, заявив, що буде звертатися до МВС Білорусі за поясненнями.

"Повідомляємо, що Ви були не пропущені через державний кордон у зв'язку з ухваленим органами внутрішніх справ рішенням про визнання паспорта громадянина Республіки Білорусь, який належить Вам, недійсним", - йдеться в листі.

Нагадаємо, голову католицької церкви в Білорусі, архієпископа Тадеуша Кондрусевича 31 серпня не пустили до Білорусі із закордонної поїздки без пояснення причин. Кондрусевич повертався з Польщі, де провів богослужіння. Тому він був змушений повернутися до Польщі.

Президент Олександр Лукашенко сказав, що нібито є інформація про можливість наявності у Тадеуша Кондрусевича не одного громадянства. 

Відзначимо, що Тадеуш Кондрусевич є громадянином Білорусі. Раніше він неодноразово засуджував насильство щодо мирних демонстрантів, а минулого тижня закликав розслідувати "неадекватні і протиправні" дії силовиків, які 26 серпня під час акції протесту замкнули в одному з костелів Мінська близько 20 осіб. 

Відео У чому феномен протестів у Білорусі — влог "Сніданку з 1+1"

Трьох китів білоруського протесту європарламентарі номінували на премію Сахарова за свободу думки, і ці “кити” у Білорусі з жіночим обличчям - сьогоднішня іменинниця вчитель англійської мови Світлана Тіхановська, білоруський представник компанії Майкрософт Вероніка Цепкало, флейтистка Марія Колеснікова . Білорусь зараз взагалі на перших шпальтах, як колись Україна. Але Білорусь прийшла на шпальти не лише газет, але й підручників історії і політології достроково. Надто багато феноменів. Яких — дивімося у дослідженні Єгора Гордєєва. 

У чому феномен протестів у Білорусі — влог "Сніданку з 1+1"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів