У МВС Грузії є запис розмови Бурджанадзе про організацію революції

У МВС є компрометуючий запис розмови Ніно Бурджанадзе з сином, де вони обговорюють єгипетський сценарій розвитку ситуації в Грузії.

МВС Грузії заявляє, що має компрометуючий аудіозапис, на якому Анзор Бурджанадзе, син лідера опозиційного Народного зібрання Ніно Бурджанадзе говорить про єгипетський сценарій розвитку ситуації в Грузії.

За даними поліції, записана розмова відбулася між Ніно Бурджанадзе і її молодшим сином Анзором. Повний варіант запису розміщений на офіційному сайті поліції.

Під час розмови Бурджанадзе з сином обговорюють, як вивести народ на акції, яке процентне співвідношення прихильників і противників влади, можливість початку громадянської війни.

На записі чути голос Анзора Бурджанадзе: "Буде єгипетський варіант, має бути тимчасовий уряд". Той же голос: "Якщо береш відповідальність, тоді варто піти і на громадянську війну". Його співрозмовниця заперечує: "Крові й тут немало".

Співбесідники також обговорюють підтримку, яку має президент Грузії Михайло Саакашвілі, вважаючи, що його підтримують 40% населення, а в опозиції 15% прямих прихильників, ще 35% - незадоволених.

Сама Бурджанадзе поки не коментувала ці матеріали.

Нагадаємо, акції протесту почалися в Грузії минулих вихідних. У суботу на мітинг зібралося близько десяти тисяч осіб.

У ніч проти четверга загони грузинського спецназу витіснили з проспекту Руставелі учасників акції Народних зборів, що блокували територію перед будівлею парламенту. Під час розгону мітингу застосовувалися водомети, гумові кулі, газ.

Розгін опозиціонерів вирішили провести після того, як було проігнороване попередження мерії про закінчення терміну акції - таку заявку опозиційне об'єднання подавало, згідно з правилами, до міської адміністрації, позначивши строки акції з 21 по 25 травня.

Представники опозиції заявили, що спецназ вночі діяв "нещадно і жорстко", а з боку правоохоронних органів "була застосована непропорційна сила". За словами одного з лідерів Народного зібрання, екс-спікера парламенту Ніно Бурджанадзе, "так не діяв навіть генерал Родіонов" (при розгоні акції в Тбілісі 9 квітня 1989 року радянськими військами).

Читайте також:

Саакашвілі побачив у акціях опозиції "руку Росії"

Спецназ розігнав мітинг у Тбілісі за 15 хвилин: троє загиблих, десятки поранених

П'яні опозиціонери в Тбілісі дубинками розтрощили машину поліції (відео)

Грузинська опозиція оголосила про початок революції

ВідеоСпроба Бурджанадзе підняти революцію провалилась

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: