МВС Грузії звинуватило опозицію у підготовці державного перевороту

Відомство заявляє про наявність відеозаписів, які підтверджують змову проти уряду і планування ліквідації Саакашвілі.

МВС Грузії звинуватило членів опозиційної партії країни у підготовці державного перевороту.

Силовики обнародували аудіо- і відеозаписи, на яких двоє представників опозиції ведуть переговори про придбання зброї і організації державного перевороту.

У підготовці змови підозрюють членів опозиційної партії "За порятунок Грузії" Малхаза Гвелукашвілі і Лашу Чхенкелі. На одному із записів Гвелукашвілі домовляється про придбання вогнепальної зброї на 30 людей, а також заявляє про можливу ліквідацію президента Грузії Михайла Саакашвілі.

На плівках обговорюються деталі озброєного заколоту, призначеного на 9 квітня, - на той день, коли грузинська опозиція проводитиме масові акції протесту. За інформацією МВС, змовники планували задіювати дві групи по 30 людей: одну для того, щоб зайняти будівлю парламенту, іншу - для захопити телевежу Тбілісі.

Нагадаємо, що в ніч на 23 березня в Грузії були затримані представники опозиційної партії "Демократичний рух - Єдина Грузія", яку очолює екс-спікер парламенту Ніно Бурджанадзе. Затриманих звинуватили в незаконному зберіганні зброї. Пізнє МВС Грузії обнародувало відеозаписи, на яких вони домовляються про придбання пістолетів і автоматів.

У партії Бурджанадзе заявили, що зброя опозиціонерам було підкинуто, а компрометуючі їх записи - змонтовані. Дії влади Бурджанадзе охарактеризувала як політичні репресії, направлені на те, щоб дискредитувати і залякати опозицію 9 квітня.

Читайте також:

МВС Грузії звинувачує людей Бурджанадзе у придбанні зброї

Чоловік Бурджанадзе стверджує, що Саакашвілі хоче його заарештувати

ЗМІ: Європа визнала Саакашвілі ініціатором війни з Росією

У Грузії затримали опозиціонера з партії Бурджанадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: