Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони висловлювали протест проти ставленика колишнього президента Назарбаєва.

Міністерство внутрішніх справ Казахстану за два дні під час президентських виборів затримало близько 700 активістів, які протестували проти ставленика колишнього президента Назарбаєва Касима-Жомарта Токаєва.

Про це заявив 11 червня речниця МВС Нурдільда Ораз, передає "Радіо Свобода".

"У перший день (день голосування 9 червня – ред.) – 500 людей у двох містах, з них 400 оштрафовані. У другий день близько 200 були доправлені (до відділків поліції – ред.), з них 150 притягнуті до відповідальності, це по двох містах", – повідомив він.

За його словами, близько 200 осіб, яких затримали у столиці Нур-Султані, вивезли до Акмолинської та Карагандинської області для того, щоб вони "не створювали скупчень".

"Частина з них була притягнута до адміністративної відповідальності. З притягнутих до адміністративної відповідальності частина оштрафована, частина притягнута до відповідальності у вигляді арештів", - підкреслив речник МВС.

Нагадаємо, 9 червня у Казахстані відбулися президентські вибори. На них впевнено переміг ставленик колишнього президента Нурсалтана Назарбаєва Касим-Жомарт Токаєв.

Разом з тим, під час виборів у різних містах країни почалися масові заворушення і арешти протестувальників, які запевняли, що вибори були сфальсифіковані.

ВідеоЦе шлях до світлого майбутнього народу – Токаєв про вибори в Казахстані

Понад 70% голосів за ставленика Назарбаєва і сотні затриманих у Казахстані. Так пройшли вибори президента. Там у трьох найбільших містах люди вийшли на вулиці, бо вважають вибори недемократичними. Урешті протестувальників вантажили в автозаки. Акції тривають і нині. Про те, як у Казахстані вперше голосували без Назарбаєва у бюлетені, – далі у сюжеті.    

Це шлях до світлого майбутнього народу – Токаєв про вибори в Казахстані

Залиште свій коментар

Вибір редакції