МВС Латвії: Лужков не гідний посвідки на проживання

У латвійському МВС заявили, що Лужков не заслуговує посвідки на проживання через негативне ставлення до Латвії.

Голова МВС Латвії Лінда Мурнієце висловила сумніви в тому, що колишній мер Москви Юрій Лужков зможе отримати посвідку на проживання в цій прибалтійській республіці.

За словами Мурніеце, Лужков не заслуговує посвідки на проживання через негативне ставлення до Латвії. Міністр відзначила, що такого статусу колишній мер, "найімовірніше, не отримає", додавши, що у неї є повноваження приймати такі рішення.

Про те, що Лужков подав прохання на надання йому посвідки на проживання в Латвії, 16 січня стало відомо латвійським журналістам. Пізніше це підтвердили в МВС Латвії, повідомивши, що міністерство приступило до розгляду прохання російського політика.

Прохання Лужкова подано до посольства Латвії в РФ. Наразі латвійське міністерство внутрішніх справ перевіряє викладену в ньому інформацію. Розгляд подібного документа зазвичай займає від 30 днів до чотирьох місяців.

Повідомляєтбся, що у Лужкова є підстава на отримання посвідки на проживання, оскільки він інвестував 200 тисяч латів (284 тисяч євро) в субординований капітал Rietumu banka. Крім того, повідомляється, що у колишнього столичного мера в Латвії є нерухомість.

Юрій Лужков, який обіймав посаду мера Москви 18 років, був звільнений президентом Дмитро Мєдвєдєвим наприкінці вересня 2010 року з формулюванням "у зв'язку з втратою довіри". За даними деяких інтернет-ЗМІ, наприкінці минулого року Лужков подав документи на отримання британської візи.

Читайте також:

У Великобританії затримали дружину екс-мера Москви Лужкова

Лужков вивіз дочок до Лондона, бо боїться за їхнє життя

Юрій Лужков назвав путінську партію "служницею"

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: