МВС Росії: Грузія готує у військових таборах терористів

Чергове звинувачення у бік Грузії пролунало з Росії: Тбілісі підозрюють у підготовці бойовиків для здійснення терактів на Північному Кавказі.

Аркадій Єдєльов
Аркадій Єдєльов
Заступник міністра внутрішніх справ РФ Аркадій Єдєльов заявив, що на військових базах у Грузії "іноземні інструктори" готують терористів для здійснення терактів в Росії.

Виступаючи на колегії, присвяченій підсумкам роботи МВС Північної Осетії, генерал-полковник попередив, що підготовлені в Грузії терористи розглядають республіки Північного Кавказу "як бойові, здатні дестабілізувати обстановку на Півдні Росії".

"Як регіони, що можуть дестабілізувати ситуацію на Північному Кавказі і Півдні Росії вони розглядають Північну Осетію, Інгушетію, Дагестан, Чечню, Кабардино-Балкарію, Карачаєво-Черкесію", - сказав Єдєльов.

На його думку, загроза ескалації міжнародного тероризму на півдні Росії як і раніше залишається реальною. За даними чиновника, в 2009 році кількість злочинів терористичного характеру на Північному Кавказі зросла на 19% (637 випадків).

Нагадаємо, в жовтні 2009 року директор ФСБ Росії Олександр Бортніков звинуватив грузинські спецслужби в тому, що вони допомагають представникам мережі "Аль-Каїда" переправляти терористів до Чечні і поставляти зброю до Дагестану. Грузія назвала слова Бортнікова "повною брехнею і дезинформацією".

Читайте також:

ФСБ звинуватила Грузію в підготовці диверсантів

Росія звинуватила Грузію у зв'язках з Аль-Каїдою

Російських учасників конфлікту в Південній Осетії прирівняли до ветеранів

ЄС: війну почала Грузія після провокацій Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: