МВС Росії обіцяє не допустити мітингів опозиції 31 липня

МВС Росії впевнене, що 31 липня опозиція проводитиме мітинги, що матимуть несанкціонований характер, тому вирішили вживати заходи щодо їх припинення.

Міністерство внутрішніх справ Росії обіцяє не допустити проведення опозицією 31 липня в Москві несанкціонованого мітингу на захист 31-ї статті Конституції РФ, що гарантує громадянам свободу мирних зборів.

Про це повідомив у прес-центр МВС Росії за результатами засідання Оперативного штабу з профілактики правопорушень.

«На засіданні розглядалося питання забезпечення охорони громадського порядку при проведенні публічних заходів 31 липня. За наявними даними, деякі з них можуть мати несанкціонований характер», - говориться в повідомленні.

У зв'язку з цим МВС Росії попереджає, що вживатимуться заходи щодо їх припинення, а порушники громадського порядку затримуватимуться і доставлятимуться до органів внутрішніх справ. При виникненні безладів органам внутрішніх справ рекомендовано діяти в рамках закону, адекватно обстановці, що складається.

Як повідомлялось раніше, 19 липня російські опозиціонери направили в мерію Москви повідомлення про проведення чергової акції 31 липня на Тріумфальній площі.

«До мерії Москви направлено повідомлення про проведення мітингу на захист свободи зборів на Тріумфальній площі. За традицією, повідомлення підписане Едуардом Лимоновим, Людмилою Алексєєвою і Костянтином Косякіним. Чергова акція в рамках «Стратегії-31» відбудеться 31 липня о 18.00», - повідомив член виконкому партії «Другая Росія» Олександр Аверін.

Водночас, за інформацією мерії Москви, на Тріумфальній площі з 30 липня по 1 серпня відбуватимуться змагання з дрифтінгу і мотофрістайлу.

Як відомо, 31 травня на Тріумфальній площі в Москві відбулася акція на захист 31-ї статті Конституції РФ, що гарантує громадянам свободу мирних зборів. За офіційними даними, на площі зібралися близько двох тисяч осіб, 170 із них були затримані.

У статті 31 Конституції Росії говориться: «Громадяни Російської Федерації мають право збиратися мирно без зброї, проводити збори, мітинги і демонстрації, ходи і пікетування».

Читайте також:

Глава МВС Росії назвав багатьох міліціонерів "глибокохворими"

У Москві міліція розігнала мітинг опозиції кийками

Міліція затримала Нємцова під час спроби звільнити Лімонова

У Москві ОМОН розігнав мітинг на захист свободи зборів 


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: