МВС відмовило Міхалкову в особистій охороні

Прохання не поливати брудом Барановського Міхалков розцінив як погрозу.

Міністерство внутрішніх справ відмовилося задовольнити прохання про надання охорони голові Союзу кінематографістів Росії Микиті Міхалкову.

Мова йде про звернення Міхалкова з проханням "захистити його від погроз з боку заступника керівника фонду "Справедливість" Дмитра Барановського". Відповідний запит був поданий до органів внутрішніх справ у кінці квітня 2009 року.

Сам Барановський стверджує, що його організація "за дорученням ініціативної групи членів Союзу кінематографістів займалася розслідуванням відносно власності союзу" і перед надзвичайним з'їздом СК, в пресі з'явилися статті з претензіями на адресу "Справедливості".

"Я передав через спільних знайомих прохання Міхалкову закінчити поливати мене брудом, мабуть, це звернення відомий режисер розцінив як загрозу", - прокоментував Барановський.

Джерело в міністерстві внутрішніх справ підкреслює, що на прохання Міхалкова проведена перевірка, але підстав для надання главі СК охорони не було знайдено.

Нагадаємо, що в середині квітня адвокат Марлена Хуциева Андрій Столбунов подав прохання про збудження кримінальної справи відносно Міхалкова по ч. 2 ст. 129 УК РФ (наклеп – Ред.). Столбунов стверджував, що на надзвичайному з'їзді, глава Союзу дозволив собі "наклепницькі вислови" на адресу адвоката. У порушенні справи було відмовлено.

Микита Міхалков знову очолив Союз кінематографістів Росії за рішенням з'їзду, що минув у московському Гостиному дворі 30-31 березня.

Читайте також:

МВС тимчасово очолив Михайло Клюєв

Українське МЗС передало Німеччині ноту через скандал з Луценком

У Грузії готували замах на міністра внутрішніх справ

На начальника штабу МВС Киргизії вилили два літри сірчаної кислоти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: