Мєдвєдєв "безумовно хоче" залишитися президентом Росії

Радник Дмитра Мєдвєдєва пояснив, що президент РФ хотів би балотуватися на другий термін, але все залежить від його діалогу з Володимиром Путіним.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв "безперечно хоче" балотуватися на другий термін, заявив його радник Аркадій Дворкович.

"Судячи з того, що я чув від президента Мєдвєдєва, він не виключає можливості того, що візьме участь у виборах (президента в 2012 році – прим. ред.), і він безперечно цього хоче", - сказав Дворкович в інтерв'ю журналістам.

За його словами, Мєдвєдєв не вів би таку серйозну роботу зі втіленню в життя своїх ініціатив, якби не збирався на другий термін.

"Той президент, який збирається через рік піти, поводиться по-іншому. Я думаю, що будь-кому, хто уважно подивиться на те, що робить Дмитро Мєдвєдєв, буде ясно, що він хоче залишитися на другий термін і продовжити працювати над тими завданнями, які визначив у 2008 році", - сказав помічник президента Росії.

Водночас, на його думку, Дмитро Мєдвєдєв і Володимир Путін разом вирішать, хто буде балотуватися на виборах.

"Враховуючи їхні конструктивні і дружні стосунки, я думаю, що вони сядуть і обговорять, хто має йти на вибори. Остаточного рішення вони ще не ухвалили", - зазначив Дворкович.

Раніше Дмитро Мєдвєдєв ніколи прямо не відповідав на запитання про те, буде він балотуватися на посаду президента Росії ще раз чи ні. Востаннє на цю тему він висловлювався в інтерв'ю польським ЗМІ. Мєдвєдєв тоді заявив, що "не виключає для себе такої роботи".

У такому ж ключі на питання про можливе президентство зазвичай відповідає і прем'єр Володимир Путін. Нещодавно в інтерв'ю Ларрі Кінгу він заявив, що не виключає своєї участі у виборах. Раніше Путін заявляв, що вони з Мєдвєдєвим обговорять, кому висуватися в президенти, і ухвалять "узгоджене рішення".

Багато експертів, як у Росії, так і на Заході, вважають, що в 2012 році в Кремль повернеться Путін, який обіймає з 2008 року посаду прем'єр-міністра.

Вибори президента Росії відбудуться навесні 2012 року. Згідно з конституцією РФ, одна людина не може очолювати країну більше двох термінів поспіль.

Путін обіймав посаду президента з 2000 по 2008 рік. У 2007 році він підтримав кандидатуру Дмитра Мєдвєдєва на посаду глави держави. Після перемоги на виборах Мєдвєдєв запропонував Путіну очолити російський уряд.

Читайте також:

Дружина Мєдвєдєва шокувала Європу своїми примхами і безтактністю

Вперше рейтинги Мєдвєдєва і Путіна зрівнялися

Путін поскаржився на "зухвалі" спроби посварити його з Мєдвєдєвим

Американці порівняли Мєдвєдєва зі склянкою - "це ніхто у російській політиці"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: