Мєдвєдєв дозволив коментувати свій блог

Дмитро Мєдвєдєв дозволив користувачам залишати коментарі у своєму відеоблозі.


Інтернет-користувачі тепер можуть залишати свої коментарі у відеоблозі президента Росії на офіційному сайті Кремля. Про таку можливість Дмитро Мєдвєдєв повідомив у черговому зверненні до відвідувачів його відеоблогу.

"Зараз я вважаю, що ми готові вже до того, щоб зробити те, про що ви, дорогі друзі, просили. Перш за все, ці пропозиції пов'язані із розміщенням комментів. Хотів би сказати вам, що така можливість зараз з'явилася", - сказав глава держави.

Мєдвєдєв висловлює надію на те, що відвідувачі його відеоблогу зможуть сказати все, що хочуть, залишаючи свої коментарі в цьому відеоблозі. "Я з великою цікавістю буду їх читати", - запевнив президент.

Коментарі будуть проходити премодерацію. Загальний розмір коментаря не може перевищувати дві тисячі знаків, коментарі можна писати тільки російською мовою, причому транслітерацію використовувати небажано. Автоматично будуть відсіюватися листи, які містять нецензурні слова.

У відеоблозі Мєдвєдєва також заборонені коментарі, які пропагують ненависть і дискримінацію за рядом ознак, а також висловлювання, що містять образи та загрози. Спам і рекламні повідомлення також не публікуватимуться.

Модератори мають право виправляти друкарські помилки користувачів, а також переносити їх в інший розділ. Повідомлення, що містять посилання на інші ресурси, заборонені.

Це звернення було записане 9 січня в Червоній Поляні в Сочі і розміщене на сайті Кремля тільки вранці 12 січня.

Відеоблог президента РФ почав діяти 7 жовтня минулого року. З того часу в ньому розміщено п'ять звернень Мєдвєдєва до відвідувачів сайту.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: