Мєдвєдєв хоче модернізувати партію Путіна

Мєдвєдєв розповів однопартійцям Путіна, що потрібно навчитися перемагати у відкритій боротьбі і демократично, а заодно - позбутися поганих політичних звичок.

У Санкт-Петербурзі в суботу відкрився XI з'їзд "Єдиної Росії". З'їзд відкрив голова партії Володимир Путін, в його роботі бере участь Дмитро Мєдвєдєв.

Виступаючи на з'їзді, президент Росії, зокрема, закликав модернізувати партію і зробити її гнучкішою та більш відкритою. Глава Росії підтримав плани участі "Єдиної Росії" в дебатах і висунення кандидатів на підставі праймеріз (питання про внесення цих поправок до статуту обговорюватиметься на з'їзді).

"Потрібно навчитися перемагати - всім нам, до речі, потрібно навчитися перемагати - у відкритій боротьбі", - сказав він.
Президент розкритикував партійні структури, що зводять політичну діяльність до апаратних інтриг, і закликав їх позбавлятися від поганих політичних звичок.

"Вибори покликані бути всенародним волевиявленням, змаганням ідей і програм, в результаті цього іноді перетворюються на якісь історії, коли демократичні процедури плутаються з адміністративними. Від таких людей потрібно просто позбавлятися і від поганих політичних звичок теж", - закликав російський лідер.

Він підкреслив, що демократія існує не для партій, правлячих або опозиційних, а для громадян, і висловив упевненість, що "Єдина Росія" "зможе обійтися без адміністративних надмірностей". За його словами, авторитет партії в суспільстві "і зараз досить високий".

З'їзду єдиноросів належить прийняти нову програму, розраховану на 10 років. Її девіз, як повідомив напередодні глава Вищої ради "Єдра" спікер Держдуми Борис Гризлов, "Росія: збережемо і примножимо". Крім того, учасники з'їзду обговорять підсумки реалізації численних партійних проектів, внесуть поправки до статуту і переоберуть Вищу раду партії, термін повноважень якої закінчується цього року.

Цього року в роботі з'їзду бере участь 36 делегацій політичних партій з різних країн, зокрема Китаю, Японії, Німеччини, Туреччини, країн СНД та Балтії, всього - більше 600 делегатів і майже 2 тисяч гостей, серед яких – Віктор Янукович.

Читайте також:

Бунт в російській Думі - депутати вимагають Мєдвєдєва

"Єдина Росія" заявила про тотальну перемогу на виборах

Янукович виступає за співпрацю ПР з "Єдиною Росією"

Янукович приймає участь у з'їзді "Єдиної Росії"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: