Мєдвєдєв: "холодної війни" не буде

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв в інтерв'ю індійським ЗМІ напередодні свого офіційного візиту до Індії заявив, що повернення до "холодної війни" не буде.

Мєдведєв нагадав, що деякі закордонні політики робили жорсткі заяви про необхідність введення обмежувальних заходів щодо Росії. Однак, на його думку, "всі ці міркування, по-перше, нічим не закінчилися, і не могли нічим закінчитися, тому що у нинішньому світі спроби ізолювати кого-небудь, тим більше таку країну, як Росія, приречені на безумовний провал".

"А раз це так, то й говорити про виникнення якоїсь нової" холодної війни "або про виникнення будь-якої чергової завіси безглуздо і непродуктивно", - підкреслив президент Росії.

На його думку, ідеологічних підстав для повернення до "холодної війни" в сучасному світі немає.

" Минулого року це мало хоча б ідеологічне виправдання: два світи, дві системи, змагання між ними. Зараз у нас одні цінності. Потрібно тільки домогтися того, щоб ми ці цінності розуміли однаково. Це найскладніше", - заявив Мєдвєдєв.

Нагадаємо, в західній пресі, коментуючи турне президента РФ країнами Латинської Америки, зазначили, що російське керівництво хоче повернутися до ситуації часів холодної війни, намагаючись створити противагу Вашингтону в регіоні.

Раніше у Вашингтоні заявляли, що США не прагнуть до нової холодної війни з Росією, і хотіли б бачити РФ інтегрованою у світове співтовариство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: