Мєдвєдєв і Коморовський обговорили розслідування Смоленської катастрофи

Президент Польщі зателефонував до Москви, щоб обговорити з Дмитром Мєдвєдєвим розслідування авіакатастрофи Ту-154 під Смоленськом.

Глава Польщі Броніслав Коморовський обговорив зі своїм російським колегою Дмитро Мєдвєдєвим подальші дії з розслідування авіакатастрофи Ту-154 під Смоленськом, в якій загинув польський президент Лех Качинський.

Розмова відбулася з ініціативи польської сторони. За даними прес-служби Кремля, Мєдвєдєв і Коморовський підтвердили плани щодо проведення спільних жалобних заходів, присвячених річниці трагедії. Крім того, вони обговорили доповідь МАК щодо причин Смоленської трагедії.

Ту-154 розбився 10 квітня 2010 року під час заходу на посадку на аеродром "Смоленськ-Північний". Усі 96 людей, які були на борту, загинули. Серед них Лех Качинський з дружиною, представники політичної та військової еліти Польщі.

12 січня цього року Міждержавний авіаційний комітет (МАК) Росії оприлюднив звіт про результати розслідування причин катастрофи. За даними МАК, винними у ній визнано екіпаж літака, який вирішив не йти на запасний аеродром попри погані погодні умови.

Матеріали розслідування також свідчать, що в кабіні пілотів під час посадки був головком ВПС Польщі Анджей Бласік, в крові якого було виявлено алкоголь.

Прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск назвав доповідь МАК "неповною", пояснивши, що у ній були враховані далеко не всі зауваження польських експертів.

Читайте також:

Росія: у катастрофі під Смоленськом винен екіпаж Ту-154

Ярослав Качинський назвав доповідь Росії про катастрофу під Смоленськом жартом

Загибель Качинського: у кабіні пілотів був п'яний главком ВПС Польщі

Біля місця загибелі Качинського хочуть збудувати турцентр для поляків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: