Мєдвєдєв: Москва символ розвитку Росії

Президент Росії виступив зі словом під час святкування у Москві Дня міста.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв назвав Москву символом постійного оновлення країни та особливо відзначив її успіхи в соціальній політиці.

Про це Мєдвєдєв сказав, виступаючи в суботу в Москві на святкуванні Дня міста.

"Ми часто говоримо про те, що Москва - це символ Росії, символ її великої долі, єдності і унікального різноманіття, а головне - символ постійного оновлення та розвитку", - зазначив Мєдвєдєв.

"Москва - місто величезних перспектив, величезних можливостей, місто світового рівня, один з центрів міжнародного розвитку," - вважає він.

Президент також зазначив, що в Москві роблять ставку на мислячих і активних людей. "Саме такі люди повинні бути затребувані зараз, коли перед країною стоять нові стратегічні завдання щодо її модернізації", - сказав Мєдвєдєв.

"І в Москві економічний спад дає про себе знати, труднощі відчувають всі, і столиця - не виняток. Але незважаючи на ці труднощі, тут роблять усе, щоб пом'якшити наслідки кризи, знайти додаткові можливості для розвитку міської економіки, транспортної, житлово-комунальної та соціальної інфраструктури", - сказав Мєдвєдєв.

Мєдвєдєв нагадав, що 2009 рік оголошено в Москві Роком рівних можливостей і вже в неділю тут відкриються Треті Московські паралімпійські ігри. "Все це - найважливіші пріоритети соціальної політики. І я впевнений, що так залишиться і надалі", - сказав президент Росії.

"Москвичі вміють відгукуватися не тільки на святкові заходи, а й на чужі проблеми, чужу біду. Москва неодноразово ділом доводила, що готова підставити своє плече всім, хто цього потребує", - вважає він.

"Коли війна зруйнувала мирний Цхінвалі, московські будівельники буквально за рік збудували в столиці Південної Осетії новий мікрорайон, який так і назвали - Московський. У ньому вже працює школа і скоро відкриються два дитячі садки. Це приклад істинно людської, братерської підтримки," - нагадав Мєдвєдєв.

"Москва була і залишається прикладом для розвитку, для всієї країни. За це ми цінуємо нашу столицю, пишаємося нею, і, впевнений, будемо пишатися Москвою завжди", - сказав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, Москва цими днями святкує День міста.

Читайте також:

Мєдвєдєв заявив про провал модернізації економіки Росії

Мєдвєдєв: Україна оголошує героями нацистських поплічників

Мєдвєдєв таки привітав Україну з Днем незалежності

Візит Дмитра Мєдвєдєва до буддистів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: