Мєдвєдєв на 100% згоден, що Саакашвілі треба судити за геноцид

Президент Росії вважає, що його грузинський колега "має відповісти перед своїм народом, який він втягнув у війну і прирік на жертви".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вважає, що грузинський лідер Михайло Саакашвілі "рано чи пізно" понесе відповідальність за напад на Південну Осетію в серпні 2008 року.

Коли Мєдвєдєв спілкувався із студентами Томська, одна дівчина його запитала, чому Саакашвілі досі не постав перед судом. "Просто якось нечесно виходить: судять всіх, а на Михайла Саакашвілі, який влаштував справжній геноцид нашого народу, навіть не звернули уваги", - сказала студентка.

"Як не дивно, я з вами на 100% погоджуся", - відповів Мєдвєдєв.

Російський президент додав, що кожен має відповідати за свої справи і "по деяниям ему воздастся".

"Тому, якщо ти щось зробив таке, та й ще на посаді президента, за що потрібно відповідати, відповідальність рано чи пізно настане. Яка це буде відповідальність? Я думаю, перш за все пан Саакашвілі повинен відповісти перед своїм народом, який він втягнув у війну, прирік на жертви, і кінець кінцем все це призвело до розвалу його держави", - резюмував Мєдвєдєв.

Нагадаємо, Південна Осетія вимагає проведення суду над президентом Грузії як над військовим злочинцем, який віддав наказ штурмувати Цхінвалі. Президент невизнаної республіки Едуард Кокойти звинуватив Саакашвілі у "геноциді осетинського народу".

Читайте також:

Саакашвілі запропонував НАТО використовувати Грузію як плацдарм для ударів

Жириновський: від нового президента України залежить термін початку Третьої Світової

МВС Росії: Грузія готує у військових таборах терористів

Російський дезертир розповів про озброєння в Південній Осетії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: