Мєдвєдєв на зустрічі з Обамою запустить "перезавантаження"

Росія готова до змін у стосунках зі США. президент РФ вважає, що це станеться після квітневої зустрічі з Бараком Обамою.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв сподівається, що після його першої зустрічі з президентом США Бараком Обамою термін "перезавантаження" в російсько-американських стосунках почне реалізовуватися на практиці.

"Я сподіваюся, що той дивний термін, а саме "перезавантаження", який з'явився після зустрічі міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова з держсекретарем США Гіларі Клінтон і став гуляти практично у всіх аналітичних коментарях, зможе реально відобразити суть тих перетворень, які ми хотіли б отримати", - сказав Медвєдєв.

Про це російський президент повідомив учасникам російсько-американського суспільного форуму "Росія - США: погляд у майбутнє". "Ми розраховуємо на таке "перезавантаження" і сподіваємося, що воно відбудеться", - додав він.

Також замголови міністерства закордонних справ РФ Сергій Рябков повідомив, що "перезавантаження" російсько-американських стосунках стартувало. "Вважаю, що найнижча точка охолоджування в російсько-американських стосунках, яка настала при колишній адміністрації США, пройдена.

Перезавантаження, про яке так багато говорять з подачі наших американських колег, почалося", - сказав Рябков. Він також відзначив, що зустріч президентів Росії і США в квітні в Лондоні "символічна" і виразив надію, що вона буде насичена конкретикою і піде на користь російсько-американським стосункам.

Читайте також:

У Росії радіють, що за Обами ситуація змінилася на краще

Клінтон переплутала "перезавантаження" з "перевантаженням"

Обама хоче "перезавантажити" відносини США з Росією

Мєдвєдєв підсумував, що зробив за рік свого президентства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: