Мєдвєдєв нагрянув на Київський вокзал: міліціонери розбіглися

Президент Росії особисто відвідав Київський вокзал у Москві і залишився незадоволеним тими заходами безпеки, до яких там вдаються.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв особисто відвідав Київський вокзал у Москві, щоб на місці перевірити безпеку залізничного транспорту. Побаченим Мєдвєдєв залишився незадоволений – він не зустрів там жодного міліціонера.

Відвідування вокзалу не було заплановано у графіку президента. Однак він вирішив поїхати туди після наради силовиків, у супроводі глави МВС Рашида Нургалієва, глави ФСБ Олександра Бортнікова, а також генпрокурора Юрія Чайки.

Увійшовши до будівлі вокзалу і не зустрівши жодного співробітника міліції, глава держави зайшов до директора вокзалу і поцікавився у нього, як йдуть справи із забезпеченням безпеки.

"Де міліція, як контроль здійснюється? У залі нікого немає, вони (міліціонери) зобов'язані ходити", - сказав Мєдвєдєв.

У відповідь директор вокзалу почав виправдовуватися, що в будівлі встановлені три пости охорони та 64 камери відеоспостереження.

Потім Мєдвєдєв пройшов до кімнати чергового, попросив співробітника міліції пояснити, чому в залі немає жодного міліціонера. Той почав телефонувати і з'ясовувати, де його підлеглі.

Не отримавши зрозумілої відповіді, президент пройшов на перон, де, окрім пасажирів, також нікого не було. Він зажадав, щоб завтра всі норми безпеки додержувалися і були встановлені рамки металошукачів.

Нагадаємо, безпекою на транспорті російська влада почала опікуватися після гучного теракту в московському аеропорту "Домодєдово". Там 24 січня у залі прильоту смертник привів у дію вибуховий пристрій потужністю 7 кг у тротиловому еквіваленті: загинули 36 людей, близько 180 дістали поранення. Проти аеропорту було порушено справу за недотримання умов безпеки.

Читайте також:

За теракт в "Домодєдово" затримали лідера бойовиків: він став жертвою випадку

Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

Мєдвєдєв почав "рубати голови" керівництву МВС за теракт у "Домодєдово"

Історія найгучніших терактів на транспорті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: