Мєдвєдєв наказав організувати пряму трансляцію похорону Черномирдіна

Віктор Черномирдін буде похований у Москві на Новодівичому кладовищі 5 листопада. Мєдвєдєв наказав створити державну комісію з його похорон.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв наказав створити державну комісію з організації похоронів Віктора Черномирдіна і забезпечити пряму трансляцію церемонії.

Всеросійській державній телерадіокомпанії доручено забезпечити пряму трансляцію церемонії похоронів, а МЗС - офіційно оповістити іноземні держави про смерть Черномирдіна, йдеться в указі президента.

Віктор Черномирдін буде похований у Москві на Новодівичому кладовищі 5 листопада.

Як повідомлялося, колишній прем'єр-міністр Росії помер у ніч на 3 листопада на 73-му році життя. За словами близьких, він був важко хворий. За попередніми даними медиків, причиною смерті Черномирдіна став інфаркт міокарда на тлі важкого онкологічного захворювання і гострої ниркової недостатності.

Віктор Черномирдін очолював уряд Росії з 1992 по 1998 рік. Довелося йому виконувати обов'язки і президента Росії - 5-6 листопада 1996 року, коли Борису Єльцину робили операцію на серці.

З 2001 по 2009 рік Черномирдін був послом Росії в Україні.

Повну версію біографії Черномирдіна читайте тут

Його вважають другим після Єгора Гайдара прем'єром-реформатором. У російській історії фігур такого масштабу - одиниці. Один з лідерів партії "Яблуко" Сергій Іваненко переконаний, що тільки завдяки уряду Черномирдіна Росії вдалося уникнути революцій у часи розрухи. А багатьом Віктор Черномирдін запам'ятається своїми афоризмами. Найзнаменитіший з них – "хотіли як краще, вийшло як завжди". Сказано це було в 1993 році з приводу проведення грошової реформи.

Читайте також:

Черномирдіна поховають 5 листопада

Названа причина смерті Віктора Черномирдіна

Азаров: Черномирдін був великим другом України

Смерть Черномирдіна: Росія згадує "ядерний чемоданчик" і "царське полювання"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: