Мєдвєдєв не буде міняти Іран на ПРО

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв дійсно веде переписку з Бараком Обамою, але про політичні "обміни", стверджує він, мова не йде. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв не збирається влаштовувати будь-який "обмін" між питаннями іранської ядерної проблеми і питаннями ПРО США в Європі.

Про це він заявив у вівторок, 3 березня, коментуючи оприлюднену нещодавно інформацію про те, що США готові відмовитися від розміщення елементів ПРО в Європі в обмін на допомогу Росії у вирішенні іранської ядерної проблеми.

Медвєдєв підтвердив, що веде діалог з президентом США Бараком Обамою, але запевнив, що таким чином питання не ставилося.

"Ми дійсно переписуємося. Але якщо говорити про якісь розміни або обміни, то можу вам сказати, що таким чином питання не ставилися", - сказав він.

Медведев вважає, що це неконструктивно. "Ми і так в абсолютному контакті працюємо з американськими колегами з проблематики ядерної програми Ірану", - зазначив президент РФ.

За його словами, ці контакти ніколи не послаблювалися, ніколи не згорталися навіть в той період, коли Росія та США "увійшли до фази протистояння з низки питань".

Тим часом високопоставлений представник американської адміністрації у вівторок підтвердив агентству AFP, що лист Обами Мєдвєдєву стосувався, зокрема, зв'язків між планами розгортання ПРО в Європі та очікуваної загрози з боку Ірану. Докладніше про зміст листа джерело агентства говорити не стало.

Як відомо, Росія виступає проти розгортання об'єктів американською ПРО поблизу своїх кордонів. Сполучені штати мотивують свої наміри необхідністю захисту європейських союзників від ядерної загрози з боку Ірану.

За період президентства Джорджа Буша Вашингтон обіймав з цього питання тверду позицію, але нова адміністрація, прогнозують аналітики, може піти на компроміс.

Читайте також:

Американський аналітик спрогнозував відродження СРСР та крах США

Засідання РБ ООН завершилося скандалом між Іраном і США

Обама розсекретив "терористичні" документи Буша

ВідеоМєдвєдєв не буде міняти Іран на ПРО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: