Мєдвєдєв не виключив нових звільнень

"У зв'язку з втратою довіри" Дмитро Мєдвєдєв не виключає в майбутньому інших відставок з таким формулюванням.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв, достроково звільнивши у вівторок з посади мера Москви Юрія Лужкова "у зв'язку з втратою довіри", не виключає в майбутньому інших відставок з таким формулюванням.

"Важко уявити собі ситуацію, щоб президент і губернатор могли працювати в умовах, коли президент - вища посадова особа Росії - не відчуває довіри до того чи іншого чиновника, до того чи іншого керівника регіону, що, власне, і відбулося", - заявив глава Кремля.

"Це сталося вперше, але я не виключаю, що такі випадки можуть повторитися, це залежить від конкретної ситуації", - наголосив Медведєв.

Нагадаємо, у вівторок, 28 вересня, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв відправив у відставку Юрія Лужкова з посади мера Москви у зв'язку з втратою довіри. При цьому т.в.о. мера столиці РФ був призначений перший віце-мер Москви Володимир Ресін.

Прес-служба президента РФ заявила, що у Юрія Лужкова було два варіанти: або добровільно піти, або бути відстороненим з "жорстким формулюванням".

Як повідомлялося, минулий тиждень Лужков провів разом з родиною в Австрії, де зустрів своє 74-річчя. 27 вересня він вийшов на роботу і заявив, що не планує подавати у відставку за власним бажанням. Юрій Лужков обіймав пост столичного градоначальника понад18 років.

Читайте також:

Мєдвєдєв призначив тимчасово виконуючого обов'язки мера Москви

Лужков не збирається за кордон і залишиться працювати в Москві

Кремль: у Лужкова було два варіанти - добровільне звільнення або "жорстке формулювання"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: