Мєдвєдєв несподівано приїхав перевіряти "Внуково"

Російський президент прибув із незапланованою інспекцією в московський аеропорт, щоб оцінити, наскільки серйозно там поставилися до його доручень.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв у п'ятницю, 11 лютого, вранці прибув із незапланованою інспекцією в московський аеропорт "Внуково-1".

Глава Кремля має намір особисто оцінити, наскільки серйозно там поставилися до його доручень щодо посилення контролю за транспортною безпекою.

Після відвідин "Внуково-1" Мєдвєдєв вирушив в урядовий аеропорт "Внуково-2", звідки вилетить до Уфи на засідання президії Держради.

Президент Росії раніше також доручив регулярно проводити по всій країні навчання щодо забезпечення антитерористичної захищеності людей на транспорті та об'єктах транспортної інфраструктури

Нагадаємо, напередодні Мєдвєдєв побував з інспекцією на Київському вокзалі Москви, в ході якої, за його словами, не зустрів жодного міліціонера. Президент РФ під час розмови з головою РЗ Володимиром Якуніним назвав незадовільним забезпечення безпеки на залізничному транспорті, у зв'язку з чим доручив генпрокурору Юрію Чайці провести відповідну перевірку.

Після теракту в московському аеропорту "Домодєдово" 24 січня, жертвами якого стали 36 осіб, Мєдвєдєв сформулював низку доручень щодо безпеки на транспорті, зокрема, доручив розглянути питання про створення структури з розробки відповідних техзасобів, перевірити ефективність витрачання грошей, розширити кінологічну службу.

Читайте також:

Мєдвєдєв нагрянув на Київський вокзал: міліціонери розбіглися

Спецслужби: вибухом у "Домодєдово" бандити відкрили новий сезон терактів

Оприлюднено відео моменту вибуху в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: