Мєдвєдєв обурився висловлюванням Путіна про "хрестові походи" в Лівії

Мєдвєдєв вважає висловлювання про "хрестові походи" в Лівії неприпустимими. Так напередодні охрестив військову операцію в Лівії Путін, а ще раніше про це говорив Каддафі.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв вважає висловлювання про "хрестові походи" в Лівії неприпустимими. Він також наголосив, що Росія свідомо не застосувала право вето при голосуванні по резолюції РБ ООН №1973 по Лівії, оскільки не вважає резолюцію неправильною.

"Росія не скористалася (правом вето) з однієї причини - я не вважаю цю резолюцію неправильною, більше того, я вважаю, що ця резолюція в цілому відображає і наше розуміння того, що відбувається в Лівії, але не в усьому, тому ми своїм правом вето не скористалися , і це була кваліфікована відмова від ветування ", - сказав Мєдвєдєв.

Президент вважає неправильним говорити про те, що "ми не розуміємо, що робимо". "Ми свідомо це зробили, на це були мої інструкції міністерству закордонних справ, вони були виконані ", - заявив Мєдвєдєв.

За словами глави РФ, повітряна операція проти Лівії може призвести до наземних бойових дій, але Росія не братиме участь ні в якій операції.

"Ми не будемо брати участь ні в яких операціях із закриття повітряного простору, ми не будемо направляти ніякі контингенти, якщо, не дай Бог, ця операція все-таки буде проходити вже на землі, а це сьогодні я виключати не можу", - сказав він.

Раніше Путін порівняв військову операцію Заходу в Лівії з середньовічним хрестовим походом, підкресливши, що ніхто не має права втручатися у внутрішньополітичні конфлікти ззовні.

Все про події в Лівії читайте тут.

Читайте також:

Мєдвєдєв оголосив Каддафі персоною нон грата

Путін розкритикував ООН за війну з Лівією: це середньовічний хрестовий похід

США почали в Лівії психологічну війну

МЗС: Україна не підтримає бомбардування Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: