Мєдвєдєв: опозиції не місце на Красній площі

Президент Росії вважає, що "групі маргінальних політиків" і так дозволено кричати все, що вони хочуть.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що радикальна опозиція в Росії - це маргінальна група громадян, яка не зможе проводити свої акції на Красній площі.

Про це він сказав в інтерв`ю іспанським ЗМІ, відповідаючи на запитання, чому в Росії забороняються акції "Другой России".

"На мою думку, це все-таки невелика група маргінальних політиків, яка присутня в будь-якій країні завжди і яка зацікавлена в тому, аби надувати інтерес до себе", - відповів Мєдвєдєв.

Він відзначив, що інколи особисто заходить на сайти радикальної опозиції і бачить, що "вони все, що хочуть кричати, вони все кричать в різних місцях".

"Виходять на вулиці, кричать про те, що Президента і уряд потрібно відправити у відставку. Вони всі заяви, які їм хочеться робити, вони роблять. Тому мені здається, що ніхто їм роти не затикає, вони все, що хочуть, вони все говорять. Говорять публічно, вони ж не позбавлені цієї можливості. Але те, що вони не виступають на Красній площі, ну, даруйте, я вважаю, що їм не місце на Красній площі", - наголосив Мєдвєдєв.

Президент РФ переконаний, що опозиціонери можуть "прийти виступати де завгодно, у тому числі і в Кремлі, але повинні з`являтися там, де це можна, де проводяться такі мітинги".

Читайте також:

В Москві пройшла "помаранчева" акція протесту

Поліція розігнала мітинг опозиційної молоді в Тбілісі

В Грузії на день заборонили російські фільми та пісні
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: