Мєдвєдєв отримав премію "за зміцнення єдності православних народів"

Патріарх Московський Кирило вручив нагороди за зміцнення єдності православних народів Дмитру Мєдвєдєву та Еміру Кустуриці.

У храмі Христа Спасителя патріарх Московський і всієї Русі Кирило вручив премії "За видатну діяльність у зміцненні єдності православних народів".

Нагороду отримали президент федерації Дмитро Мєдвєдєв, сербський режисер Емір Кустуріца, вірменський патріарх Гарегін Другий, і Свято-Володимирська семінарія Російської православної церкви за кордоном.

Як зазначено в рішенні опікунської ради, главі російської держави премія присуджена "за плідний розвиток державно-церковних відносин в сучасній Росії, вдосконалення міжконфесійного діалогу".

Мєдвєдєв повідомив, що має намір перерахувати грошовий зміст премії - декілька десятків тисяч доларів - до Благодійного фонду відновлення Воскресенського Ново-Єрусалимського монастиря і низки шкіл-інтернатів.

Цього року нагорода вручається в десятий раз. З минулого року вона носить ім'я Патріарха Алексія II, який став ініціатором її створення.

Читайте також:

Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

Мєдвєдєв нагородив орденом Дружби лідера росіян Криму

Патріарх Кирило виступив на захист геїв

Московський патріархат заявив про пригноблення православних на Західній Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: