Мєдвєдєв перейменував свій мікроблог і добавив власне фото

Замість зображення Кремля на сторінці Дмитра Мєдвєдєва тепер розміщена його фотографія, а ім’я мікроблогу змінено на MedvedevRussia.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв перейменував свій мікроблог на Twitter. Замість назви KremlinRussia акаунт глави РФ отримав у названо прізвищем Мєдвєдєва - MedvedevRussia (англійська версія - MedvedevRussiaЕ).

Зміна назви дозволила президенту РФ зберегти всю історію повідомлень і "друзів". Всі, хто раніше був "підписаний" на блог Мєдвєдєва на Twitter, також залишаються в списку його фоловерів.

Незабаром у Мєдвєдєва з'явиться ще один, новий блог, який буде вести його прес-служба.

Блог прес-служби в Twitter відкриється для користувачів вже на наступному тижні і отримає стару назву KremlinRussia.

Зміна назви блогу президента відбулася з ініціативи самого Дмитра Мєдвєдєва. За словами прес-секретаря глави держави, президентові зручніше спілкуватися з користувачами від свого імені.

Крім перейменування, twitter президента РФ також змінив дизайн. Замість зображення Кремля на сторінці Дмитра Медведєва тепер розміщена його фотографія.

Мєдвєдєв почав вести блог на Twitter влітку 2010 року. Його обліковий запис був створений і верифікований у каліфорнійському офісі компанії.

Читайте також:

Мєдвєдєв завів ще один акаунт на Twitter

Мєдвєдєв обзавівся Інтернет-щоденником

10 000 друзів Дмитра Мєдвєдєва

Мєдвєдєв дозволив коментувати свій блог

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: