Мєдвєдєв підписав ратифікацію угоди з Францією про військовий транзит до Афганістану

Росія погодилася на транзитне авіаперевезення французького озброєння, військової техніки і майна над територією РФ.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав федеральний закон про ратифікацію угоди між урядом Російської Федерації і урядом Французької Республіки.  За ним буде здійснюватися транзит військового майна і персоналу через територію Російської Федерації у зв'язку з участю Збройних сил Франції "в зусиллях по стабілізації і відновленню Перехідної Ісламської Держави Афганістан". Закон прийнятий Державною думою 10 грудня 2010 і схвалений Радою Федерації 15 грудня 2010 р. Про це повідомляє його прес-служба.

Угода з Францією була підписана 7 жовтня 2004 р. у Москві строком на один рік з правом автоматичного продовження, якщо жодна зі сторін не заявить письмово про зворотне.

Згідно з документом, транзитне авіаперевезення французького озброєння, військової техніки і майна над територією РФ буде здійснюватися при обов'язковій проміжній посадці без справляння митних зборів, податків і зборів за митне оформлення.

Без посадки може здійснюватися лише транзит повітряних суден, які переміщують французький персонал з особистою зброєю та індивідуальними засобами захисту та екіпіровки, йдеться в угоді. У свою чергу, безпосадочний транзитне перевезення запасних частин, колективних засобів захисту від зброї масового ураження, засобів профілактики та лікування наслідків його застосування, а також спеціального тилового обладнання може проводитися тільки при отриманні окремого дозволу з боку РФ.

При цьому для транзиту потрібно одержання генерального дозволу строком на 12 місяців з правом продовження на черговий термін, якщо умови польотів не змінилися. У надзвичайних випадках може видаватися разовий дозвіл, йдеться в документі. Також встановлюється, що дозвіл на проліт видається на запит протягом 48 годин.

Читайте також:

Скандал у США: Пентагон обманом купував у Росії паливо для війни в Афганістані

Семи мільйонам жителів Афганістану загрожує голод

Японія відмовилася від пропозиції Мєдвєдєва про спільне використання Курил

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: