Мєдвєдєв остаточно дозволив використовувати російські війська за кордоном

Формування ЗС РФ можуть оперативно використовуватися за межами території Росії для відбиття нападу на ЗС РФ або інші війська, дислоковані за межами території РФ.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав федеральний закон "Про внесення змін у федеральний закон "Про оборону", повідомляє прес-служба глави російської держави. Зміни передбачають оперативне використання Збройних сил (ЗС) РФ за межами Росії.

Передбачається, що формування ЗС РФ можуть оперативно використовуватися за межами території Росії для відбиття нападу на ЗС РФ або інші війська, дислоковані за межами території РФ. Крім того, вони можуть бути використані для відбиття або запобігання агресії проти іншої держави; захисту громадян Росії за кордоном; боротьби з піратством і забезпечення безпеки судноплавства. Рішення про оперативне використання ухвалюється Президентом РФ на підставі відповідної ухвали Ради Федерації. Загальна чисельність формувань ЗС РФ, райони їх дій, завдання, що стоять перед ними, і термін їх використання визначаються Президентом Росії. Комплектування і забезпечення вказаних формувань здійснює Міністерство оборони РФ.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Державна дума Російської Федерації прийняла в другому читанні законопроект про оперативне використання Збройних сил (ЗС) РФ за межами Росії. Відповідні поправки вносяться до закону "Про оборону".

Закон був прийнятий Держдумою 23 жовтня 2009 р. і схвалений Радою Федерації 30 жовтня 2009 р.

Читайте також:

Країни Північної Європи створили оборонний союз

Росія планує розвивати Чорноморський флот

Росія використовуватиме Збройні сили за межами країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: