Мєдвєдєв підсумував, що зробив за рік свого президентства

Президент РФ напророкував рублю статус однієї з світових резервних валют і висловився за стабільний економічний розвиток країни.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підвів деякі підсумки першого року свого президентства.

Про це президент сказав, звертаючись до громадян Росії в своєму відеоблоге на офіційному сайті Кремля.

"Я хотів би поговорити з вами про те, що відбулося за цей рік, про ті рішення, які були прийняті, про ті проблеми, з якими ми зіткнулися, але, перш за все, я хотів би ще раз подякувати всім, хто прийшов тоді на вибори і підтримав мене як майбутнього президента", - сказав Медвєдєв.

Президент зазначив, що за 12 місяців відбувся ряд подій, які найсерйознішим чином вплинули на життя в Росії і змусили переосмислити багато з тих завдань, які були озвучені на початку минулого року.

"Якщо говорити про економіку, то, безумовно, найголовнішим моментом стала фінансова криза, яка сьогодні існує практично у всіх розвинених країнах", - сказав Медвєдєв, додавши, що одним з найголовніших завдань на посту президента вважає стабільний соціально-економічний розвиток країни.

"Звичайно, ця криза істотно змінила наші плани, але хотів би особливо наголосити, що ми, не дивлячись на всі ці труднощі, повинні продовжити рух вперед", - заявив президент РФ.

"Навпаки, криза світових валют і ситуація навколо долара, ставить на порядок денний завдання створити нову світову фінансову архітектуру. Що означає, що у рубля як і раніше є всі можливості стати однією з резервних фінансових одиниць, однієї з світових резервних валют", - переконаний Медвєдєв.

Не дивлячись на фінансові труднощі, президент РФ не має наміру відмовлятися від найважливішого завдання, сформульованого минулого року. "Ми повинні послідовно реалізовувати всі намічені рішення для виправлення демографічної ситуації в країні", - заявив Дмитро Мєдвєдєв, уточнивши, що це заходи з підтримки народжуваності і зниження смертності.

Згадавши події на Кавказі, президент зазначив, що це стало серйозним випробуванням минулого року.

"Вперше за довгий час Росії довелося вести військові дії для захисту своїх громадян, для захисту мирного населення від тієї агресії, яка була розв'язана керівництвом Грузії. Ці події змусили нас ще раз переглянути ситуацію, пов'язану з відстоюванням наших інтересів на зовнішньополітичній арені", - сказав Мєдвєдєв.

"Я вважаю, що ті рішення, які були прийняті, показали правильність того, що було зроблене. А найголовніше - що ми змогли захистити громадян Російської Федерації та інших людей, які жили в цих регіонах. І ми змогли відстояти національні інтереси нашої країни", - сказав глава держави.

На закінчення президент звернувся до теми корупції. "Це ще одна тема, якій я приділяв і продовжуватиму приділяти найпильнішу увагу, - заявив Мєдвєдєв. - Вже був прийнятий національний план боротьби з корупцією, яка, на жаль, зараз є однією з найгостріших, найактуальніших проблем нашого суспільства".

Нагадаємо, рівно рік тому, 7 березня, Центрвиборком офіційно оголосив результати виборів президента Росії. Президентом Росії був обраний Дмитро Мєдвєдєв.

Читайте також:

Клінтон: Росія не має права забороняти іншим вступати у НАТО

Золотовалютні резерви Росії скоротилися майже на 3 млрд.

Горбачов вважає партію Путіна "гіршою версією КПРС"

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: