Мєдвєдєв підтвердив зацікавленість у купівлі військової техніки за кордоном

Росія заявила, що сама завжди випускала багато військової техніки, але визнала, що їй є чому повчитися в інших країн.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підтвердив зацікавленість Росії в купівлі за кордоном передових зразків військової техніки, включаючи кораблі.

"Взагалі Росія завжди сама випускала багато військової техніки, і досі ми одні з найбільших постачальників військової техніки у світі - від (автомата) Калашнікова до, скажімо, С-300 як засобів протиракетної оборони. Але є такі сегменти, де непогано і повчитися, і подивитися, що роблять інші країни", - сказав Мєдвєдєв в інтерв'ю французькому журналу Парі Матч напередодні свого візиту до Парижа 1-2 березня.

Він зазначив, що це непогано і для російської оборонної промисловості, бо вона має все одно перебувати в конкурентному полі. "Тому у нас є інтерес до придбання передових зразків, у тому числі і військових кораблів", - повідомив президент РФ, відповідаючи на запитання, чи є у нього намір домовитися про купівлю у Франції військового корабля класу Mistral.

Нагадаємо, на початку лютого французьке міністерство оборони оголосило, що країна дала принципову згоду на продаж Росії десантного корабля класу Mistral і розглядає її прохання про купівлю ще трьох кораблів того ж типу.

Якщо угоду буде доведено до кінця, Франція стане першою з країн НАТО, що продала РФ сучасну бойову техніку. Це викликає занепокоєння у інших країн Альянсу, особливо сусідніх з Росією держав. Естонія, Латвія і Литва раніше зажадали від Франції пояснень у зв'язку з продажем вертольотоносця.

Тим часом, раніше віце-прем'єр РФ Ігор Сечін зауважив, що Росія може не купувати французький вертольотоносець, оскільки їй під силу побудувати власний аналогічний корабель.

Читайте також:

Росія готова розмістити "Іскандери" під Калінінградом у разі "нових погроз"

Росія добудує завод з виробництва автоматів Калашникова в Лівії

Міноборони Росії оголосило розпродаж військової техніки

Росія поставить Лівії зброї на 1,3 млрд євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: