Мєдвєдєв побував на "похоронах демократії"

Дмитро Мєдвєдєв провів зустріч із лідерами думських партій для обговорення підсумків виборів. Президент РФ сказав, що зумисне одягнув темний костюм, щоб відповідати похоронному настрою.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв вирішив зустрітися з лідерами представлених у Держдумі партій і обговорити підсумки виборів, що відбулися 11 жовтня в регіонах, щоб дискусія навколо голосування не перетворювалася на "похорон демократії".

На зустрічі з лідерами думських партій у суботу він зазначив, що "емоцій було немало".

"Я тому з вами домовлявся зустрітися, обговорити підсумки виборів до законодавчих зборів та органів місцевого самоврядування, щоб це не перетворювалося у нас на похорон демократії і виборчої системи, хоча я спеціально сьогодні одягнув темне, думаючи, що у вас тут похоронний настрій", - зазначив Медведєв на початку зустрічі з лідерами парламентських партій.

"Але якщо говорити серйозно, я готовий обговорювати з вами підсумки виборів, є конституційне право, є закон, є порядок оскарження підсумків виборів", - сказав Мєдвєдєв.
Хід голосування та підсумки виборів, що відбулися 11 жовтня, викликали серйозні нарікання опозиції. Ліберал-демократи, есери і комуністи 14 жовтня навіть залишили на знак протесту залу пленарних засідань Держдуми.

Опозиціонери заявили, що не стануть брати участь у пленарних засіданнях, поки не буде виконано низку їхніх вимог. Зокрема, вони вимагали зустрічі з президентом РФ, щоб обговорити порушення в ході виборів.

У цілому, за словами глави держави, вибори відбулися "цілком організовано".

"Але є серед парламентських партій різні оцінки, воно і не дивно, бо, як правило, хто перемагає, той відноситься до підсумків позитивно, хто виступає трохи інакше, дає й інші оцінки", - сказав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, 11 жовтня у 75 регіонах Росії пройшло близько 7 тисяч виборів різного рівня.

Читайте також:

У Росії обирають регіональну владу

На виборах в Росії балотується чорношкірий кандидат Василь

"Єдина Росія" заявила про тотальну перемогу на виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: