Мєдвєдєв побував у Боллівуді і розповів про любов до індійського кіно

Дмитро Мєдвєдєв відвідав Боллівуд і розповів про яскраві спогади від індійського кінематографа.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, який перебуває з офіційним візитом в Індії, відвідав одну з найбільших студій Боллівуду, де обговорив з російськими і індійськими кінематографістами можливості співпраці двох країн в кіно і трохи спостерігав за зйомками індійського фільму.

На кіностудії "Яш Радж Філмс" Мєдвєдєву представили один з останніх російсько-індійських проектів у сфері кінематографу - багатосерійний фільм "Індус", знятий за участю російських та індійських акторів і за участю російської та індійської компаній.

Після цього президент РФ зустрівся з російським та індійськими кінематографістами, де поділився своїми спогадами про знайомство з індійським кінематографом, яке відбулося на початку 1970-х років.

"Тоді Радянський Союз набував досить багато індійських фільмів", - зазначив Медведєв. Він нагадав про популярності індійських кінострічок в Радянському Союзі.

"Всі фільми я зараз не згадаю, але багато хто з них врізалися в пам'ять і залишилися дуже яскравою плямою в моїх спогадах", - поділився Мєдвєдєв.

Мєдвєдєв також наголосив на необхідності співпраці в сфері кінематографії Росії та Індії.

Читайте також:

Мєдвєдєв: Росія не претендує на статус наддержави

Заради Мєдведєва в Останкіно пісуари опустили на 10 см

Мєдвєдєв доручив розвідникам вчитись на проколах США і показав WikiLeaks

ВідеоМєдвєдєв побував у Боллівуді і розповів про любов до індійського кіно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: