Мєдвєдєв почав боротися з алкоголізмом

Російська влада "розбіралася" з азартними іграми і вирішила лікувати росіян від алкоголізму та інших шкідливих звичок.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв закликав ухвалити державну програму боротьби з алкоголізмом та іншими шкідливими звичками.

"Ми зараз п'ємо більше, ніж в 90-і роки, хоча це були важкі часи. Потрібно підготувати відповідну програму і вжити певних заходів в цьому напрямі", - зазначив він під час зустрічі з міністром здоров'я та соціального розвитку РФ Тетяною Голіковою.

Проблеми алкоголізму в Росії минулої п'ятниці також обговорювали прем'єр РФ Володимир Путін і гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Чень.

Путін наголосив, що Росія повинна слідувати рекомендаціям ВООЗ з пропаганди здорового способу життя, і заявив про готовність Москви об'єднати з організацією свої зусилля в цій сфері. "Ви згадали про табакокуріння, нам би ще пити трохи менше. Це б серйозно вплинуло на здоров'ї нації, можна навіть не сумніватися", - сказав тоді глава російського уряду.

З пристрастю до азартних ігор російська влада вже розібралася. В ніч на 1 липня припиняють свою роботу всі казино та інші гральні заклади, окрім лотерей та букмекерських контор.

Відтепер діяльність гральних закладів заборонена скрізь у Росії, окрім чотирьох спеціально виділених для цього зон.

Читайте також:

Путін порадив росіянам менше пиячити

Мєдвєдєв зажадав від спецслужб "не церемонитися з бандитами"

Європа стурбована вимиранням українців через алкоголь

Вчені дізналися, як алкоголь шкодить мозку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: