Мєдвєдєв почав "рубати голови" керівництву МВС за теракт у "Домодєдово"

У Росії почалися перші звільнення керівників міліції, які допустили теракт у "Домодєдово". Дмитро Мєдвєдєв наказав "перетрусити" усю транспортну міліцію.

Дмитро Мєдвєдєв
kremlin.ru
Дмитро Мєдвєдєв на нараді з безпеки на транспорті
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв почав карати чиновників МВС, які допустили кривавий теракт у московському аеропорту Домодєдово, де загинули 35 людей.

Мєдвєдєв уже звільнив главу транспортного управління МВС по Центральному федеральному округу та всіх керівників міліції у "Домодєдово". Раніше очікувалося, що у відставку буде відправлений і глава всього транспортного управління міністерства Дмитро Шаробаров, але він зберіг посаду.

Утім, Мєдвєдєв наказав "перетрусити" усю транспортну міліцію і пообіцяв, що "чистки" триватимуть.

"На цьому все закінчитися не повинно, це тільки верхні начальники", - сказав Мєдвєдєв під час наради з безпеки на транспорті, яка пройшла у Москві 26 січня.

"Якщо люди не розуміють, як треба працювати, ми знайдемо інших людей", - сказав президент, звертаючись до міністра внутрішніх справ Рашида Нургалієва.

Він додав, що контроль має бути щоденним і нав'язливим, "інакше ми не доб'ємося поставлених цілей".

На зустрічі Мєдвєдєв також зажадав від уряду в двотижневий термін підготувати пропозиції щодо вдосконалення системи безпеки на транспорті. Він висловив невдоволення тим, як виконується існуюча програма безпеки на транспорті.

"У 2007 році після терактів на рейсах з Домодєдово в Ростов-на-Дону і Волгоград була розроблена програма - надайте звіт про те, як вона виконується", - звернувся глава держави до глави Мінтрансу Ігоря Левітіна.

Міністру доручено "перевірити найбільші транспортні об'єкти на предмет дотримання закону".

"Не всі положення законодавства виконуються, зростає кількість порушень на всіх видах транспорту. Після теракту на деяких транспортних об'єктах було включено рамки, але потім перевіряти кинули", - зауважив Мєдвєдєв.

"Міліція займає пасивну позицію і в кращому разі "трясе" мігрантів", - дорікнув він Нургалієву.

Нагадаємо, 24 січня в міжнародному аеропорту "Домодєдово" у Москві стався вибух. Загинули 35 людей, 180 дістали травми. 117 досі перебувають у лікарнях, стан багатьох з них важкий.

Теракт був здійснений смертником у зоні прильоту. Потужність вибухового пристрою становила близько 7 кг у тротиловому еквіваленті. Як він зміг пронести вибухівку в зону під охороною, зараз з'ясовують слідчі. Особа терориста також встановлюється.

Було порушено кримінальну справу за статтями - "терористичний акт", "вбивство двох і більше осіб" і "незаконний обіг зброї і вибухових речовин", "незаконне виготовлення зброї". Ще одну справу порушили проти аеропорту – за невиконання вимог щодо забезпечення безпеки.

Все про теракт в аеропорту "Домодєдово" читайте тут.

Читайте також:

Історія найгучніших терактів на транспорті

Аеропорт "Домодєдово" зняв з себе відповідальність за теракт

Співробітники аеропорту "Бориспіль": у нас може повторитися "Домодєдово"

Опубліковано фоторобот смертника, який здійснив теракт у "Домодєдово"

ВідеоМєдвєдєв почав "рубати голови" керівництву МВС за теракт у "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: