Мєдвєдєв похвалив Путіна за роботу під час кризи

ВВП Росії у другому кварталі виріс на 7,5%. Президент Дмитро Мєдвєдєв відзначив у цьому заслугу уряду.

Мєдвєдєв на засіданні уряду
AFP
Мєдвєдєв на урядовій нараді
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв відзначив заслугу уряду та прем'єра Володимира Путіна (колишнього глави держави) у поліпшенні економічної ситуації в країні.

На нараді з економічних питань Мєдвєдєв повідомив, що пройшов тільки рік з початку кризи, але вже зараз Мінекономрозвитку констатує ознаки закінчення спаду в економіці. Так, за словами президента РФ, ВВП країни у другому кварталі поточного року виріс на 7,5% по відношенню до першого кварталу.

"На таку зміну ситуації вплинули і стабілізація в світовій економіці, і, звичайно, масштабні і комплексні антикризові заходи, які проводилися в нашій країні нашим урядом", - сказав Мєдвєдєв.

Він зазначив, що антикризові заходи в Росії торкнулися і учасників фінансового ринку, і стратегічних підприємств, і громадян Росії, які отримали спеціальну підтримку, а також допомогу у працевлаштуванні і перенавчанні.

Нагадаємо, що економіка Росії в першому півріччі впала більш ніж на 10%, промислове виробництво звалилося на 14,8%, реальна заробітна плата росіян почала зменшуватися, а безробіття весною 2009 року перевищило 10%. Влада неодноразово наголошувала, що антикризова програма уряду почне працювати із запізненням і може дати основний ефект тільки в другому півріччі.

Читайте також:

Мєдвєдєв заявив про провал модернізації економіки Росії

Мєдвєдєв та Путін грають у "хорошого та поганого поліцейського"

Мєдвєдєв: Росією керую я, а не Путін

Українці люблять Путіна та Мєдвєдєва більше, ніж власних політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: