Мєдвєдєв пообіцяв розібратися з Лукашенком

Мєдвєдєв відповів єдиноросу Хінштейну, який став на захист Лукашенка, що з президентом Білорусі розбереться сам, а от за єдиноросом "скоро прийдуть".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у своєму мікроблозі Twitter заявив, що спроможний сам розібратися з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, не потребуючи втручання інших людей.

Саме так він відповів Олександру Хінштейну, який різко відгукнувся з приводу особистої зустрічі Мєдвєдєва з президентом Лукашенком.

Як відомо, у четвер Мєдвєдєв і Лукашенко провели окрему двосторонню зустріч до початку засідання глав держав країн-учасниць Митного союзу. Зустріч пройшла на тлі остаточно погіршення відносин між президентами двох країн. У кінці вересня Мєдвєдєв заявив, що не чекає від виборів у Білорусії нічого хорошого. Через кілька днів Лукашенко різко прокоментував жарт Мєдвєдєва.

На початку жовтня Мєдвєдєв у своєму блозі розмістив відеозвернення, в якому виступив з безпрецедентною критикою Лукашенка. 24 листопада в своєму мікроблозі на Twitter Мєдвєдєв несподівано відповів на запитання читача, як він ставиться до майбутніх виборів президента Білорусі: "До ваших виборів ставлюся максимально шанобливо. А про вашого президента я вже все сказав".

Депутат Хінштейн написав Мєдвєдєву, що його радує досягнута домовленість в рамках Митного союзу і засмучують попередні різкі заяви Мєдвєдєва на адресу Лукашенка. "Це добре, що домовилися, а то ваша витівка по відношенню до Лукашенка не дуже добре була сприйнята", - написав Хінштейн у відповідь на запис президента про досягнення угоди на переговорах. "Шановний президент Лукашенко не потребує захисту депутатів іноземного парламенту. Я як-небудь з ним сам розберуся :-)", - парирував Мєдвєдєв. Крім того, президент повідомив депутату, що за ним "скоро прийдуть" (причому ця репліка вже не супроводжувалася смайликом).

Олександр Хінштейн – журналіст, депутат Думи, єдинорос.

Читайте також:

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: