Мєдвєдєв пообіцяв тим, хто воював у Південній Осетії, статус учасників бойових дій

Питання про надання статусу учасників бойових дій російським військовослужбовцямбуде вирішене протягом найближчого часу.

Питання про надання російським військовослужбовцям, які брали участь у війні в Південній Осетії в серпні 2008 року, статусу учасників бойових дій буде вирішене протягом найближчого часу.

Про це у понеділок, 23 листопада, повідомив глава Кремля Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з Радою зі сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства.

Статус учасника бойових дій надає військовослужбовцю низку пільг - зокрема, щодо пенсійного забезпечення, оподаткування, виплати допомоги, розрахунку вислуги років та трудового стажу для призначення пенсії, отримання житла, оплати комунальних послуг, медичного обслуговування, забезпечення ліками, санаторно-курортного лікування, забезпечення транспортними засобами та оплати проїзду і т.д.

Однак ті, хто брав участь у війні з Грузією в Південній Осетії, такого статусу до цього часу не мають. "Рішення про таке прирівнювання буде прийняте, ця тема буде закрита найближчим часом", - сказав Мєдвєдєв.

"Щодо теми про статус учасників подій в серпні минулого року, конфлікту з грузинськими збройними силами, я дійсно таке доручення уряду давав, - зазначив президент. - Рік цей, самі розумієте, нелегкий через кризу, тим не менше я хотів би вас проінформувати , що рішення про прирівнювання прийняте".

Він повідомив, що безпосередньо перед засіданням Ради розмовляв з представниками уряду і сказав їм, "щоб вони все це зробили, незалежно від того, що все це потребуватиме додаткових грошей".

Тема про статус учасників подій в Південній Осетії була обговорена на попередній зустрічі Мєдвєдєва з Радою у квітні цього року, проте, як поскаржилася голова організації Елла Памфілова, за цей час нічого не було зроблено, і накопичилася маса звернень з боку військовослужбовців.

"Я пам'ятаю наше обговорення, це наш обов'язок", - зауважив глава держави.

За даними СКП РФ, під час конфлікту в невизнаній республіці в серпні 2008 року загинули більше 60 російських військовослужбовців.

Читайте також:

Росія не знайшла порозуміння з ЄС в правах людини і Грузії

Європа встановить супутникове спостереження за Абхазією та Південною Осетією

Білорусь створить групу для вирішення визнання Абхазії та Південної Осетії

Росія попередила про нову війну на Кавказі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: