Мєдвєдєв порадив Мінську рівнятися на Київ

Дмитро Мєдвєдєв заявив, що Росія готова надавати пільги тільки "справжнім партнерам", таким, яким є Україна, і зазначив, що знижки та допомогу дають лише в ім'я чогось і за щось.

Росія готова надавати преференції, у тому числі в газовій сфері, тим країнам, які є партнерами РФ на практиці, а не тільки декларують це.

Про це заявив президент Дмитро Мєдвєдєв, відповідаючи на питання, чи може розраховувати на аналогічну української знижку на газ Білорусія.

"Це (досягнуті Москвою і Києвом домовленості – ред.) реальний партнерський крок з боку Росії та України. Саме в таких діях перевіряються справжні наміри сусідів, друзів, родичів, близьких нам країн, і Україна сьогодні цей крок зробила, як і Російська Федерація. Якщо ж говорити про інші країни, треба подивитися, наскільки їх дії порівнюються тими результатами, які досягаються", - сказав Мєдвєдєв.

"Наміри сполучаються з тими вчинками, які здійснені. Якщо говорити про всякого роду знижки, про допомогу, то виникає питання - в ім'я чого і за що. Це має бути партнерство", - заявив президент РФ.

При цьому він підкреслив, що слова повинні підкріплюватися вчинками.

"Одна справа - реальне партнерство, а інша справа - декларування намірів; одна справа домовлятися про те, щоб по-серйозному працювати, йти назустріч один одному, допомагати один одному, а інша справа - приймати рішення про прийом на постійне місце проживання людей, які втратили роботу (вочевидь, мається на увазі надання Білоруссю політичного притулку скинутому президенту Киргизії Курманбеку Бакієву – ред.) . Це різні речі. Робіть висновок самі", - сказав російський лідер.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко практично єдиний, хто підтримав Курманбека Бакієва, який залишив Киргизію після приходу до влади опозиції. Бакієв як і раніше вважає себе президентом Киргизії і зараз знаходиться в Мінську, а тимчасовий уряд Киргизії збирається його судити.

Нагадаємо, 21 квітня Україна та Росія домовилися продовжити перебування Чорноморського флоту Росії у Севастополі на 25 років, домовилися про зниження ціни газу на 30%, а також підписали додаткову угоду до контракту на поставку газу між "Нафтогазом" та "Газпромом".

Опозиція вже заявила про необхідність імпічменту президенту Віктору Януковичу у зв'язку з українсько-російськими домовленостями.

Читайте також:

Підписані доповнення до газових контрактів скасовують штрафні санкції для України

Янукович і Мєдвєдєв підписали газовий контракт з 30-відсотковою знижкою

Янукович дозволив ЧФ РФ залишитись в Криму ще на 25 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: