Мєдвєдєв поставив бізнесменів перед вибором - він чи Путін

Представники бізнесу, які зустрічалися з Дмитро Мєдвєдєвим, розповіли журналістам, як він порівнював себе з Володимиром Путіним.

На зустрічі з представниками великого бізнесу президент Росії Дмитро Мєдвєдев заявив, що "прийшов час визначатися", кого вони хочуть бачити наступним президентом – його чи Володимира Путіна.

"Кого ви хочете бачити наступним президентом - Мєдвєдєва чи Путіна, кого підтримаєте?", - запитав Мєдвєдєв, цитує його з посиланням на одного з учасників заходу газета "Ведомости".

Учасники зустрічі одностайно визнали, що ніхто не очікував розмови про політику, але у фіналі бесіди президент раптом заговорив про майбутні президентські вибори.

Як розповів журналістам один з присутніх, Мєдвєдєв порівнював себе з Путіним. І з його слів випливало, що в останні роки країна розвивалася шляхом, закладеним Путіним, а він, Мєдвєдєв, вже заявив про свою нову програму в Петербурзі, і тепер бізнесмени повинні визначитися, яким шляхом далі піде країна.

"Ви повинні вирішити, чи підтримуєте ви мою програму або залишаєте все як є", - так сприйняв промову президента один зі співрозмовників видання.

Один з чиновників у Кремлі, коментуючи промову Мєдвєдєва, заявив, що жорстких формулювань і протиставлень на цій зустрічі не було і бути не могло, і промова була "вся у півтонах", конкретних заяв не прозвучало.

Прес-секретар президента Наталія Тімакова сказала, що позиція президента з питань розвитку країни відкрита, він неодноразово її висловлював - наприклад, на Петербурзькому форумі. Президент, за її словами, розуміє, що бізнес чекає сигналу, тому заспокоїв бізнесменів: є курс, і він може бути продовжений.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв і прем'єр Володимир Путін завжди говорили, що домовляться між собою про те, хто піде на президентські вибори в 2012 року. Місяць тому Мєдвєдєв у відповідь на питання про це запропонував "потерпіти ще трошки, дотримати інтригу".

Читайте також:

В адміністрації Мєдвєдєва заявили, що Путіна послав Росії Бог

Рейтинг уряду Путіна сягнув історичного мінімуму

Путін знає ім'я наступного президента Росії - "Вам сподобається!"

"Мозковий центр" Мєдвєдєва віддав Путіну роль "батька нації"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: