Мєдвєдєв пояснив, чим Росії вигідне знищення бен Ладена

Мєдвєдєв вважає, що знищення бен Ладена має пряме відношення до безпеки Росії, оскільки "Аль-Каїда" досі продовжує засилати своїх емісарів в РФ.

Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що знищення будь-яких терористів, включаючи Усаму бен Ладена, має пряме відношення до безпеки Росії, оскільки "Аль-Каїда" продовжує засилати своїх емісарів на російську територію.

"Навіть ліквідація терористів такого рівня, як нещодавно знищений бен Ладен, має пряме відношення до рівня безпеки на території нашої держави", - підкреслив Мєдвєдєв.

"Не секрет, що відома терористична мережа "Аль-Каїда" регулярно засилала і продовжує засилати своїх емісарів на територію нашої держави", - сказав Мєдвєдєв, зазначивши, що емісари терористів регулярно знищуються російськими спецслужбами.

Раніше 4 травня національний антитерористичний комітет РФ повідомив, що в Чечні був убитий емісар "Аль-Каїди", головний координатор міжнародних терористів на Північному Кавказі Абдулла Курд.

Президент також доручив розробити універсальний алгоритм захисту російських закордонних представництв при виникненні НС, в тому числі, пов'язаних із терористичною небезпекою. Він нагадав, що останнім часом таких ситуацій було багато, в тому числі, й на Близькому Сході, у Північній Африці, в Японії.

Нагадаємо, міністерство закордонних справ РФ заявило, що російська влада була поінформована про вбивство Усами бен Ладена до офіційної заяви президента США Барака Обами.

Лідер "Аль-Каїди" був знищений у ніч на 2 травня американським спецназом в укріпленому будинку поблизу міста Абботтабад на півночі Пакистану. Комплекс споруд, в яких переховувався бен Ладен, знаходиться за 700 метрів від Військової академії Пакистану.

Читайте також:

Ліквідація Усами бен Ладена: всі подробиці

"Аль-Каїда" заявила про причетність до революцій в арабському світі

Терористи пообіцяли помститися за загибель бен Ладена

Україна підтримала США в питанні ліквідації бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: