Мєдвєдєв пояснив, чому звільнив Лужкова

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв наголосив, що втратив довіру до Юрія Лужкова, як мера Москви, через що підписав указ про звільнення.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв розповів, чому він підписав указ про зняття мера Москви Юрія Лужкова.

"Мова йде не про відсторонення від посади, а про усунення. Тому що усунення - це звільнення. Тут коментувати особливо нічого стосовно до указу", - зазначив Мєдвєдєв.

За словами Мєдвєдєва, причина полягає в тому, що "я як президент Російської Федерації втратив довіру до Юрія Михайловича Лужкова в якості мера міста Москви".

"Важко собі уявити, щоб президент і губернатор могли б працювати, коли президент - вища посадова особа Росії - не зазнає довіри до того чи іншого чиновника, до того чи іншого керівника регіонів. Що власне і сталося. Це вперше, але я не виключаю, що такі випадки можуть і повторитися", - наголосив він.

Говорячи про призначення тимчасово виконуючим обов'язки мера Москви колишнього першого заступника Лужкова Володимира Рєсіна, Мєдвєдєв зауважив, що Рєсін - людина досвідчена,яка  знає і ситуацію і знає команду.

"Я впевнений, що він здатен зберегти нормальну, ефективну керованість на той період, поки відповідно до закону будуть підібрані кандидатури ("Єдиною Росією". - ред.) та представлені мені як президентові. І я вже буду визначати, кому очолити Москви. І після цього вносити кандатуру в законодавчий орган", - сказав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, глава РФ також не виключив нових звільнень "у зв’язку з втратою довіри".

Раніше Мєдвєдєв видав указ "Про дострокове припинення повноважень мера Москви", який був підписаний вранці у вівторок, 28 вересня, і набув чинності негайно.

Читайте також:

Кремль: у Лужкова було два варіанти - добровільне звільнення або "жорстке формулювання"

Мєдвєдєв призначив тимчасово виконуючого обов'язки мера Москви

Юрій Лужков відправлений у відставку

ВідеоМєдвєдєв пояснив, чому звільнив Лужкова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: