Мєдвєдєв пожалівся, що найскладніші рішення він ухвалює сам - без Путіна

Дмитро Мєдвєдєв пояснив американським журналістам, хто і за що в Росії відповідає і як він ділить повноваження з прем'єром.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв зізнався, що "на жаль, найбільш важливі, найбільш складні рішення доводиться ухвалювати самому".

Глава РФ дав інтерв'ю американським журналістам напередодні візиту до США. Репортерів особливо зацікавило питання, хто приймає рішення в Росії - президент чи прем'єр-міністр.

"Я можу вам дати відповідь. Вона абсолютно тривіальна, але вона абсолютно правдива - рішення приймає той, на кого ці рішення покладені законом", - сказав Мєдвєдєв.

Як приклад він навів події серпня 2008 року, коли відбувся конфлікт на Кавказі. "Не можу сказати, що це рішення ухвалив не я, або що я несу відповідальність за це рішення разом з іншими колегами, з Путіним або з кимось іншим. Я особисто несу за нього відповідальність. І мені не соромно за це рішення", - заявив Мєдвєдєв.

Що стосується відповідальності уряду, то у кабінету міністрів, за словами російського президента, своя компетенція.

"В Америці немає уряду - у нас є уряд. Уряд сам видає нормативний акт. Уряд займається економікою. І це дуже великий обсяг роботи. Я працював в уряді кілька років. Я був першим заступником голови уряду. Це колосальна робота, велика, складна. І вона не має стосунку до президентських повноважень ", - резюмував Мєдвєдєв.

Раніше іноземні ЗМІ припустили, що у 2012 році Мєдвєдєв позбавиться Путіна і зробить прем'єром Олександра Хлопоніна, чинного представника президента на Північному Кавказі.

Читайте також:

Дружина Путіна за 2009 рік заробила 20 доларів

Мєдвєдєв катав Януковича на власній "Побєді". Фото

Мєдвєдєв відправив до охопленої революцією Киргизії російських десантників

У Петербурзі почали "лікувати" картинами з Мєдвєдєвим та Путіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: